Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., [1923], Franklin-Társulat, 328 p. Ötödik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
Burány Béla: Mé piros a gólya csőre? Erotikus és obszcén népmesék a Délvidéken. Péter László illusztrációival. Bp., 2009, Timp Kiadó, 1072 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Búvár Zsebkönyvek 12 kötete, és a Kolibri Könyvek 8 kötete Bp.,1972-1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban közte kissé kopott borítójú, de jó állapotú is, egy hullámos lapokkal.
Hans Behrmann-Horst Kliemenn-Hans Wündrich-Fr. Rudolf Weigl: Lexikon des Kaufmannes. Praktische Hochschule des geschäftlichen Erfolges. Wien-Leipzig,(1928), C. Barth-Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.