Zelnik József: Negyven év után. Bp., 2012, MMA/Kairosz. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonát papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Nomád nemzedék. Ifjuság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Szerk.: Bodor Ferenc. Bp., 1981, Népművelődési Intézet. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés j...
Örök betűk. VI. Új magyar szépirodalom tíz kötetben. Kassák Lajos: Tavaszi felhők, Nagy Lajos: Prof. Csizmadia, Szántó György: Erdélyi biedermeier, Szép Ernő: Karacsné nagyasszony. Összeáll.: Relle Pál. Nagyvárad,é.n.,"Grafika", 144 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró szakadással.
Goethe, Johann Wolfgang von: Utazás Itáliában. Ford.: Bálint Aladár. Nagy Írók - Nagy Írások. VIII. Bp., 1933., Genius. A címlap és a könyvdíszek Végh Gusztáv munkái. 3 egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, sérült gerinccel, kopott borítóval. Számozott (1125/1500.) példány.
[Dickens, Charles]: Copperfield Dávid élettörténete. Dickens Károly regényéből a magyar ifjúság számára átdolgozta (ford.): Benedek Gyula. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Homér Iliása. 1-ő Füzet. I-V. ének. Görögből fordította folyó beszédben Télfy János, Pesti Egyetemi Tanár, a Páduai Academiának levelező tagja. Hellen Remekírók Magyar Fordításban 5. Ó-kori Klassikusok Pest, 1858, Lampel Róbert, (Beimel J. és Kozma Vazul-ny.), 2+101 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, szétvált kötéssel, foltos, névbélyegzővel, névbejegyzéssel.