Bálint Tibor: Fekete Péter. Elbeszélések. Bukarest, 1967, Ifjúsági Könyvkiadó. A borító és a rajzok Surány Erzsébet munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 280 példányban.
"A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés,kiadói papír védőborítóval.
Magyar panteon. Nemzetünk nagyjainak és kiválóságainak a Kerepesi-temetőben lévő sírjai és síriratai. Összeáll.: Dr. Makoldy Sándor. Bp., 1927, a szerző kiadása (Élet-ny.), 37 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
Kopta Károly: Úton... Bp., 1947, Szárnyaskerék, 398+(2) p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 1000 példányban, ebből 100 példány sorszámozva, a szerző kézjegyével. Számozott (76./100), a szerző által aláírt példány.
Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-Singben; Egy bolond százat csinál. (Egy kötetben). New York, 1960, Duna. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Fekete István: Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.