Új képes biblia I-III. köt. Károly Gáspár bibliája alapján vál. és a mai nyelvre átdolgozta: Vargha Balázs. Mata János rajzaival. Bp., 1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott karton védőtokban.
Vegyes hitvita tétel, 3 db: Fabiny Tibor-Hafenscher Károly: Négyszázotven éves az Ágostai Hivallás. Bp., 1980., Magyarországi Evangélikus Egyház Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés.; A heidelbergi káté. Bp.,2019,Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói papírkötés.; Pázmány Péter egy tudakozó prédikátor nevével íratott öt levél. (1613.) Sajtó alá rendezte, az utószót é...
Jorge Bergoglio, Abraham Skorka: Az égről és a földről. Ferenc pápa és Skorka rabbi gondolatai a családról, hitről és az Egyház szerepéről a 21. században. Bp., 2014. Holnap Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
Masznyik Endre (szerk.): Dr. Luther Márton egyházszervező iratai. V. kötet, A második időszakból (1526-1530) való iratok. Pozsony, 1910, Luther Társaság, kiadói kissé kopott papírkötésben, felvágatlan lapokkal
Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárain kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynehány imádsággal együtt. Bp., 1912., Hornyánszky Viktor, 404 p. Korabeli bársony-kötés, bakelit kötéstáblákkal, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán csont díszítéssel, kissé kopott borí...
Jorge Bergoglio, Abraham Skorka: Az égről és a földről. Ferenc pápa és Skorka rabbi gondolatai a családról, hitről és az Egyház szerepéről a 21. században. Bp., 2014. Holnap. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval