15607.
419. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Lakatos György, Duxler József: Asztali-tenisz. Sombor Ferenc rajzaival. Népszerű Sportkönyvtár. Bp., 1947, Nova, 75+(1) p. Sérült kiadói papírkötés, a könyvtest egy része elvált a kötéstől.