17390. 419. Closed Online auction Books: Tales
800 HUF
0 HUF
Bodó Béla: Brumi az iskolában. Bp., 1965., Móra. Szávay Edit rajzaival. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, foltos lapélekkel, ajándékozási sorokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor