17377. 419. Closed Online auction Books: Tales
1 000 HUF
0 HUF
Gáspárné Dávid Margit: Csöppike kalandjai Párisban. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,én., Nova. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé sérült, laza kötéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert