800 HUF
11
Kürnberger Hedvig: A selmeczi bányában. Elbeszélés az ifjúság számára. A magyar ifjúság könyvesháza. XXI. sz. Pozsony-Bp., én., Stampfel Károly, 82 p. + 4 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró, sérült lapokkal, a hátsó szennylap hiányzik, intézményi bélyegzővel, rossz állapotban.