1 200 HUF
Mauksch Cornélia: Fehér Rózsa és egyéb történetek. Serdülő leányok számára. Mikszáth Kálmán előszavával. Neogrády Antal rajzaival. Bp., 1917., Franklin, IV+379+2 p. +15 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.