Vigh Bertalan: A villamosság alaptörvényei. Bp., é.n., Szent István-Társulat. 5. bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
1934 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. XV. évf. 4. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza. Bp., 1934, Műegyetem, IV p. + 57-80 p. Benne Dr. Rados Jenő: Szepességi gót kéthajós templomok c. tanulmányával. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel.
Zipernovszky Ferenc: A Világítástechnikai Állomás működése és a világítástechnika általános fejlődése 1933/34-ben. A Világítástechnikai Állomás 1934. évi évzáró ülésén előadott elnöki beszámoló. Bp., 1934, (Miskolci Könyvny., Miskolc), 57 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón néhány apró sérüléssel.
Ritter P. Tibor - Nemlaha György - Straub Dezső: Csodahajó. Noé bárkájától a szárnyashajóig. Világutazás Kiskönyvtár. H.n., é.n., Redakció Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.