Patrick Beghin, Brigitte Muller: Rouen. H.n., 1984, Jean-Pierre Gyss. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón a fóliázás sérült, az elülső szennylapon kisebb hiánnyal.
Tanulmányok a kétszázötven éves Orosháza és vidéke történetéről. Szerk.: Hévízi Sándor, Szabó Ferenc. Az egyik szerző és szerkesztő, Szabó Ferenc által DEDIKÁLT példány. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 19. Orosháza, 1995., Orosháza Város Önkormányzata-Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, az elülső borító a ragasztás mentén elvált.
Sághy Gyula: Bölcsőtől a sírig. I. köt. (Gyomaendrőd.) Gyomaendrőd, 2007, Városi Önkormányzat Gyomaendrőd. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Ambrus Lajos, Váradi Gábor: Szombathelyi képek. Szombathely, 1997, Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
M. Zikmund, J. Hanzelka: Világrész a Himalája alatt. Ford.: Hubik István. Pozsony, 1971, Madách Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
Magyarország gyógyfürdői sorozat 2 kötete: Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. + Zákonyi Ferenc: A Dunántúl gyógyfürdői és fürdői. Bp., 1977-1980, Panoráma. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
Tanulmányok Rákospalota-Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 628 p. Oldalszámozáson kívüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban. + A palotai nagytemplom száz éve. Szerk.: Ádám Ferenc. Kiállítási ismertető füzet. Tűzött papírkötés.