19016.
419. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Ezüst (Ag) kristály váza ezüst peremme (lejár). Jelzett. Kopott. Nettó: 41g, m: 17cm