~1990. Magyar címeres Br lemezjelvények (2xklf), egyik zománcfestett (38x19mm) + DN "A magyarok istenére esküszünk" a magyar címert és a turulmadarat ábrázoló zománcozott fém jelvény (24x18mm) T:2 kis patina
Ausztria DN "Österr. SAURER Werke Wien" aranyozott, zománcozott fém jelvény, hátlapon "Stöger Wien" gyártói jelzéssel (25mm) T:2- zománchiba Austria DN "Österr. SAURER Werke Wien" gilt, enamelled metal badge, with "Stöger Wien" maker's mark on the backside (25mm) C:VF enamel error
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
Franciaország 1955. "Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűr rozettával, eredeti dísztokjában T:2 kis zománchiba, viseltes tok France 1955. "Order of the Academic Palms, Officer" gilt, enameled, hallmarked Ag decoration on ribbon with miniature rosette, in original case C:XF small enamel error, worn case
Franciaország DN "CROIX DU PARDON (A megbocsátás keresztje)" zománcbetétes Al kereszt füllel (48x38mm) T:1- France ND "CROIX DU PARDON (Cross of Forgiveness)" partially enamelled Al cross with ear (48x38mm) C:AU
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places