Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 362
2612504
30936
419
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (83mm) T:1,1- / Hungary ND "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (83mm) C:UNC,AU
7 000 HUF
2612658
30937
419
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- / Hungary ND "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided, cast bronze commemorative medallion (89mm) C:AU
4 000 HUF
2648594
30938
419
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. Mindszenty bíboros emlékére készült aranyozott fém emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,1 (eredetileg PP)
1 600 HUF
2649223
30939
419
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1994. "25 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo BP42
1 400 HUF
2646188
30940
419
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1995. "Budavári Nagyboldogasszony Plébánia 1245-1995 / 750 éves a Budavári Nagyboldogasszony Főtemplom" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1
2 000 HUF
2635121
30941
419
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1
3 000 HUF
2629529
30942
419
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956 Vértanúink Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem, eredeti műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 az érmet tartó műanyag középen eltört
1 200 HUF
2579487
30943
419
8500
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN "Ember Győző 1909-1993 / Magyar Országos Levéltár" kétoldalas, öntött bronz plakett (116mm) T:1-
8 500 HUF
2648099
30944
419
Numismatics
Csontos László (?) (1925-2013) 1991. "10 éves a Forum Hotel" kétoldalas Br emlékplakett (69mm) T:2 patina
3 600 HUF
2530913
30945
419
3400
Numismatics
Csontos László (1925-2013) DN "Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841" Br emlékérem (79x75mm) T:1-
3 400 HUF
2649218
30946
419
Numismatics
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "MÉE 30. Vándorgyűlése Debrecen / Medgyessy Ferenc 1881-1958" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph Adamo DE19
2 600 HUF
2646281
30947
419
Numismatics
Csóka Zsuzsanna (1962-) DN "Az első független és demokratikus köztársaság elnöke / Nagymágocs - Károlyi-kastély" bronz emlékérem (42,5mm) T:1
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035