~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.:Leisek T:2 patina, kis karc Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign: Leisek C:XF patina, small scratch NMK 129.
1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2 patina, kis ü. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:XF patina, small dings NMK 231.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- patina, a kard rátét hiányzik Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon C:AU patina, missing swords NMK 245/246.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU,XF patina NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with ribbon C:AU,XF patina NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 249.
1915. Ferenc József és II. Vilmos portréját ábrázoló zománcozott, bronz háborús propaganda jelvény (25mm) T:2 javított tű / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Enamelled bronze war propaganda badge, depicting Franz Joseph and Wilhelm II (25mm) C:XF repaired needle