6 000 HUF
16
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott, jelzetlen Br kitüntetés, mellszalag nélkül. Szign.:Kautsch T:2 kopott aranyozás, patina Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit" gilt, unmarked Br decoration without ribbon. Sign.:Kautsch C:XF worn gilt, patina NMK.: 326.