1917. A 11. győri Császári és királyi Tábori Vadászzászlóalj zománcozott sapkajelvénye, hátoldalon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." gyártói jelzéssel "FJB - 1914-1917 - LUBLIN - IVANGOROD - NIDA - KARPATHEN - SZERETH - ASIAGO - ISONZO" (36x35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. Cap badge of the 11th K.u.K. Feldjäger Battalion of Győr, enamelled, with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." maker's ma...
1917. "Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal" jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 patina Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal with swords" marked Ag decoration with original ribbon C:XF patina NMK 320.
1917. "Tiszti Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott Br kitüntetés eredeti, kissé foszló mellszalagon, beütések nélkül, szagittális füllel, adományozotti hagyatékból (eredeti, viseleti példány?) T:2 patina Hungary 1917. "Golden Gallantry Medal for Officiers" contemporary (WWI) cast, gilt Br decoration in original, slightly damaged ribbon, without marks, with sagittal ear, from the lega...
1918. "Sebesültek Érme" Br kitüntetés, peremén "WA 918" jelzéssel, nem saját mellszalagon Szign.:R. Placht (38mm) T:2- patina Hungary 1918. "Wound Medal - Laeso Militi" Br decoration, with "WA 918" mark on the edge, on not original ribbon. Sign.:R. Placht (38mm) C:VF patina NMK 328.
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés mellszalagon T:2 kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, marked on the edge Br decoration with ribbon C:XF worn silver-plating NMK 418.
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés szalag nélkül (40mm) T:2 patina, kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, marked on the edge Br decoration without ribbon (40mm) C:XF patina, worn silver-plating NMK 418.
1939. "Magyar Bronz Érdemkereszt" bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:1-,2 / Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" bronze decoration, with original ribbon C:AU,XF NMK 389.
1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés fémjel és mellszalag nélkül + 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül (2x) T:3 NMK 436., 439.