55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Adolf Schreyer (1828-1899) festménye után: Arab előörs (Avant poste arabe), 1880. Photogravűr, papír. Jelzett a metszet alatt nyomtatva. Goupil & Cie kiadása. Lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 60×71 cm / After a painting by Adolf Schreyer (1828-1899): Arab outpost (Avant poste arabe), 1880. Photogravure on paper, spotty. Framed with glass. 60×71 cm