10836. 419. Closed Online auction Engravings
2 600 HUF
0 HUF
Albert Henry Payne (1812-1902) metszése, L. Hicks után: Sir Walter Scott. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19x13,5 cm
Photo of the item taken by : pk