4 000 HUF
George Veal (1820-1866) festménye után, Edward Gilbert Hester (1843-1903) metszése: Killed Among the Brake. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 43x60 cm