10827. 419. Closed Online auction Engravings
1 600 HUF
0 HUF
Morelli Gusztáv (1848-1909): A pozsonyi vár a hegység felől nézve, 1890 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé sérült. Paszpartuban. 12x18 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert