Rudolf Bernt (1844-1914) után: A Franzensringre néző új Burg-színház Bécsben, 1885. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 12,5x19 cm
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909) és Bálint Benedek (1860-1920): Pozsony, részlettel a Vártelekről, azt ú.n. zsidóvárosból, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 17,5x12,5 cm
Háry Gyula (1864-1946)után, Morelli Gusztáv (1848-1909) és Bálint Benedek (1860-1920): Pozsony, 1897. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró felületi sérüléssel. Paszpartuban. 18x12,5 cm
Morelli Gusztáv (1848-1909): A pozsonyi vár a hegység felől nézve, 1890 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé sérült. Paszpartuban. 12x18 cm
Morelli Gusztáv (1848-1909): A Margit-fürdő a Margit-szigeten, 1890 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap alján apró folttal. Paszpartuban. 12x19 cm
Nádler Róbert (1858-1938) után, Morelli Gusztáv (1848-1909) metszete: A budai Lánczhídfő, 1890. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap alján apró folttal. Paszpartuban. 13x19 cm