10737.
419. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 600 HUF
Merényi Rudolf (1893-1957): Boldog Új Évet kíván Merényi Rudolf (erotiksu kisgrafika), 1928. Rézkarc, karton, jelzés nélkül, 9,5x6,5 cm, sarkaiban kissé sérült.