10430.
419. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
48 000 HUF
124,35 EUR, 137,14 USD
D Wolfe jelzéssel: Absztrakt kompozíció. 1970 körül, feltehetően kaliforniai művész, olaj, rétegelt falemez, kissé sérült, 125x92cm