10492.
419. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Elek jelzéssel: Kiskutya és a cica. Akvarell, ceruza, papír, 27,5x24,5 cm. Jobb felső sarkában kissé foltos. Üvegezett fakeretben.