10421.
419. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
13 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Elegáns férfi portréja. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív fakeretben, 76x63,5 cm