10007. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Almásy Aladár (1946-): Patricius csapda. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próbanyomat V jelzéssel. Foltos. 50x64 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras