10056. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 32,5×26 cm
Photo of the item taken by : pk