10103. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Győre György (működött a 20. sz. első felében/közepén?): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, kissé sérült, 51×39,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert