10119. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Holló László (1887-1976): Férfi portré tanulmány, 1947. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x22 cm
Photo of the item taken by : pk