12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 2 db mű: Álló női akt és férfi akt, 1913-14. Szén, papír, mindkettő jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindkettő kiebb lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. 61x33 és 56x34,5 cm