10180. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Nagy Gáspár: Hullámzó vizeken kereszt V. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat p.I. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 32,5x24 cm
Photo of the item taken by : pk