180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
Kozma István (1937-2020): Női akt. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent és jobbra lent, 80×60 cm. Dekoratív fa keretben / István Kozma (1937- ): Female nude. Oil on canvas, signed, framed. 80×60 cm