10220. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
44 000 HUF
0 HUF
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Erupció. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×70 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf