10254. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
0 HUF
Obendorf Gusztáv Adolf (1865-?): Kecskemét, Ferencesek kertje. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26,5×16,5 cm
Photo of the item taken by : pk