12 000 HUF
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Lap széle foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, törött üveggel. 64×49 cm.