10327. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Komédiások. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjével. 26,5x40 cm.
Photo of the item taken by : pk