10337. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Szegvári Károly (1920-2002): Ajtay Andor Kossuth-díjas színész, rendező portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán feliratozott. Dekoratív fakeretben, 56x46 cm
Photo of the item taken by : tm