10338. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Dísznövény, 2008. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. 34,5x29,5 cm
Photo of the item taken by : ekb