10355. 419. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Tot, Amerigo (1909-1984): Artisták. Mezzotinto, papír, jelzett és datált (Tot 80),számozott (83/100). Foltos, hullámos, kisebb felületi sérüléssel. 40x30 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert