13329. 419. Closed Online auction Photo
3 600 HUF
0 HUF
1887-1888 Wien / Bécs, leporelló 10 db keményhátú fotóval, ezüstözött félvászon-kötésben, sérült, szétvált állapotban, 17x11 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert