13146. 419. Closed Online auction Photo
1 800 HUF
0 HUF
Gyertyás László (1947-1994): Ragaszkodás. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, szélein kissé sérült, 40x30 cm
Photo of the item taken by : ekb