cca 1960-as évek, Kállai Ferenc (1925-2010) színművész három különböző magyar film egy-egy jelenetében, a filmcímek a képek hátoldalán, 3 db vintage produkciós filmfotó, 19x29 cm
cca 1966 Kodály Zoltán (18882-1967) háromszoros Kossuth-díjas zeneszerző, zenetudós betegágyából felkelve fogadta a Kanadából érkező vendégeket, 1 db vintage fotó, 18x24 cm
cca 1934-1950 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, miniszterelnök fotóalbuma, benne életképek, Balaton, Dabas, Brazil Pressó, Fészek Klub, motorcsónak versenyek, bulgáriai látogatás fotói, moszkvai látogatás fotói, 1 orosz frontos fotó, de benne 1-2 gyerekkori fotó Dinnyés Lajosról, kb 78 db fotó. Egészvászon fotó mappában, benne családtag által írt feliratokkal. Különféle méretekben.
cca 1970 Jean Martinon (1910-1976) francia zeneszerző, karmester koncertet vezényel Budapesten, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett sajtófotó, ragasztásnyommal, 24x18 cm
1904 Gróf zicsi és vázsonykői Zichy Jenő (1837-1904) december 26.) politikus, Ázsia-kutató, utazó, vadászruhás portréfotója, rajta Zichy Jenő saját kezű DEDIKÁCIÓjával, Strelisky budapesti műterméből, kopott, a felületén folttal, kivehető modern paszpartuban, 21,5x13 cm