cca 1860-1924 Az erdélyi szász Bayer-család fotóhagyatéka, benne Klösz György, Borsos és Doctor fotók, Mayer Gy. képíró, Kozmata Ferenc, Goszleth István, Koller K. Tanár, Alkér és Straub, Streliskypozsony E. Kozics, V. Wietz (Nagyszombat és Pöstyén), Bayer H. (Pécs), Székely (Bécs.) Nagyrészt portré fotók, de benne egy-két csoportkép, közte I. világháborús katonai csoportkép, és egy-két helyszín f...
cca 1910 Fotóalbum 27 db képpel, sok fotó fürdőzőkről, családi képek, teniszező hölgyek, Margitsziget - víztorony, strand, katona, képméret: 7,5x10 cmm album mérete: 13x16 cm
1973 IV. Sóstói Nemzetközi Művésztelep. 1973. szept. 1-30. Nyíregyháza Magyarország, fotóalbum 15 fotóval, a művésztelep beragasztott zárókiállítási meghívójával, az elején Csisztu Mihály (1933-2008) egy beragasztott rézkarcával, rézkarc, papír, jelzett, 3 fotó kijár, rézkarc: 10x14,5 cm, fotók: 13x18 cm és 18x6 cm közötti méretben
1974 ,, Conrack" című amerikai film jelenetei és szereplői (köztük Martin Ritt, Harriet Frank), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm