6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Viktória brit királynő aranyjubileuma 1887. Mázas kerámia fali emlékplakett, dekoratív fa keretben. Matricás mintával, jelzés nélkül, a kereten és a plaketten sérülésekkel, mázrepedésekkel, kisebb kopásnyomokkal, d: 17 cm / Queen Victoria Golden Jubilee 1887. Ceramic plaque, in decorative wooden frame, with slight wear and damage, d: 17 cm