11417. 419. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
2db Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, repedésekkel, kopott, d:23cm
Photo of the item taken by : karap_norbert