11416. 419. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
3 db Bavaria Schumann Arzberg áttört szélű, virágmintás porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10-17 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras