9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm