11609. 419. Closed Online auction Glass-objects
18 000 HUF 48,65 EUR, 52,94 USD
0 HUF
Antik vizes pohár (6db), aranyozott, csiszolt üveg, kopott, m: 10 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert