11592. 419. Closed Online auction Glass-objects
1 400 HUF 3,78 EUR, 4,12 USD
0 HUF
Vitrometan Mediaş román üveggyár, kosárka, kopott, etikettel jelzett, m:16cm
Photo of the item taken by : nagy_andras